Мешканців Чернівців чекає ще один McDonald’s. Так, мер Роман Клічук на робочому прес-брифінгу офіційно підтвердив: у місті планують відкрити вже третій ресторан мережі. Правда, де саме він з’явиться — поки що тримають у секреті.
Мер навіть пожартував: «Ні, мучайтесь», — і посміхнувся. Але вже відомо, що відкриття заплановане на 2026 рік. І це вже не просто збіг обставин, а справжня тенденція.
Іноземні інвестори бачать, що Чернівці розвиваються, бізнес працює, а перший ресторан, відкритий на Героїв Майдану у червні 2024 року, показав себе з хорошого боку.
Клічук каже, що це дуже вигідно і місту, і бюджету — мережа справно платить податки. І взагалі, чудово, що місто стає привабливим для великих брендів.
Тож чернівчанам там всім гостям міста буде де випити свіжу каву, скуштувати легендарні мак-страви і просто відчути атмосферу мегаполісу, навіть якщо ви затримались на 5 хвилин біля каси McDonald’s.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




