У центрі Чернівців 1 червня пройде акція на підтримку полонених воїнів

Цієї неділі, 1 червня, у самому серці Чернівців, на Центральній площі біля пам’ятника Шевченку, відбудеться важлива подія. О 15:00 стартує мирна акція “Не мовчи! Полон вбиває”.

Її мета — нагадати всім нам про наших захисників та захисниць, які нині перебувають в полоні ворога або зникли безвісти внаслідок атак.

Організовує акцію спільнота “Golos Polonenykh”. Люди, які щодня борються за право рідних повернутися додому. Вони просять: не будьте байдужими.

Рекомендуємо

Приходьте, підтримайте, просто побудьте поруч — це вже дуже багато. Бо поки ми мовчимо — полон триває, а коли нас чують — з’являється надія.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів