У Чернівцях зникли 7,3 млн грн, які мали піти на закупівлю тролейбусів

У Чернівцях виник справжній тролейбусний скандал на мільйони гривень. Уявіть собі: понад 7,3 мільйона гривень, які мали піти на модернізацію транспорту і нові тролейбуси, просто зникли.

Замість нового транспорту ці гроші пішли на зовсім інше завдання – оплату електроенергії. Як зазначили детективи БЕБ, саме екс-т.в.о. директора КП «Чернівецьке тролейбусне управління» прийняв таке рішення.

Посадовець ні з ким нічого не погодив, не обговорив і вирішив перекинути гроші, виділені на покупку тролейбусів, на авансову оплату світла.

Рекомендуємо

І тепер йому офіційно повідомили про підозру у нецільовому використанні бюджетних коштів. Поки ми з вами чекаємо сучасні тролейбуси, комусь, виявляється, зручніше просто «погасити лічильник» замість того, щоб оновити транспорт.

В результаті збитки для бюджету перевищили 7,3 мільйона гривень. Розслідування триває. Сподіваємось, що наступний керівник так не робитиме і використовуватиме гроші за призначенням.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів