У Чернівцях трапилась історія, яка дуже засмутила багатьох, хто про неї дізнався. Йдеться про викрадення скриньки для пожертв військовим — ту саму, яку 20 травня поцупили з магазину школярі.
Як повідомили в поліції, “героями” інциденту виявилися троє хлопців і одна дівчина, всім їм по 14–15 років. На щастя, історія не отримала трагічного продовження — скриньку з грішми діти таки повернули власниці магазину.
Зараз із підлітками працюють співробітники ювенальної поліції, а батькам може загрожувати штраф від 850 до 1700 гривень за невиконання обов’язків із виховання дітей.
Ситуація неприємна, але добре, що завершилась без серйозних наслідків. Можливо, для цих підлітків це буде серйозний урок — і про честь, і про відповідальність, і про те, що пожертви для захисників — це святе і їх чіпати не можна.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




