Подвійна втрата: Буковина прощається з полеглими захисниками

Сьогодні Чернівеччина прощається з двома відважними захисниками, Сергієм Сузою та Василем Санду, які загинули у боях за свободу та територіальну цілісність України.

Громада Чернівецької області проводить у останню дорогу солдатів, які до останнього подиху боронили державний суверенітет від окупантів. Сергієві Сузі, воїну військової частини А7220, віддадуть останню шану на Центральному кладовищі обласного центру, а з Василем Санду, бійцем частини А2120, попрощаються у рідному селі Тереблече.

За інформацією Чернівецької обласної ради, траурні заходи заплановані на першу половину дня 15 травня. Обидва захисники служили у різних підрозділах Збройних Сил України, проте їх об’єднала спільна мета — захист рідної землі від ворожої навали.

Світла пам’ять про мужніх воїнів назавжди залишиться в серцях побратимів та мешканців краю. Співчуття рідним і близьким загиблих висловлює вся область, схиляючи голови перед подвигом Героїв, які поклали життя за мирне небо над Україною.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів