У Чернівцях планують повністю ліквідувати мережу безстанційного прокату електросамокатів через масові порушення правил безпеки. Відповідний проєкт рішення вже зареєстрували на розгляд сесії міської ради. Авторська ініціатива передбачає одностороннє розірвання меморандумів із популярними компаніями «ВЕВІ», «Джет Райдс» та «Болт Оперейшнз Україна».
Про це йдеться у повідомленні депутатки Оксани Зубжицької на офіційному сайті Чернівецької міської ради. За її словами, підставою для радикального кроку стали масові звернення чернівчан щодо загрози для пішоходів, відсутності контролю за тверезістю водіїв та катання неповнолітніх. Раніше в місті вже обмежували швидкість самокатів до 5 км/год у центрі, проте користувачі продовжують ігнорувати чинні ліміти.
Якщо депутатський корпус підтримає це рішення на сесії, компанії-оператори зобов’яжуть самостійно прибрати весь транспорт із вулиць міста впродовж 14 днів. У разі ігнорування вимог залишені на дорогах електросамокати вилучатимуть примусово. Заборона діятиме до моменту, поки не з’явиться чіткий законодавчий механізм відповідальності за такі правопорушення.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




