У центрі міста зловмисники вкотре пошкодили елементи благоустрою, знищивши ліхтарі, які підсвічували гінкго білоба та інші дерева. Це вже не перший подібний випадок у цьому сквері — попереднього разу систему освітлення відновлювали менше ніж пів року тому. До речі, місто вже підготувало програму до святкування Дня вишиванки.
Як повідомляє комунальне підприємство «Міськсвітло», такі акти вандалізму завдають значних збитків громаді, адже на відновлення витрачаються кошти міського бюджету та людські ресурси. Комунальники вже звернулися із відповідною заявою до поліції для розшуку винних. Мешканців міста закликають бути пильними та повідомляти правоохоронців, якщо вони стали свідками псування майна.
Подібна поведінка не лише руйнує комфортний міський простір, а й ставить під загрозу безпеку та естетичний вигляд популярної зони відпочинку. Наразі триває оцінка збитків та планування чергових ремонтних робіт у сквері.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




