Чернівчани матимуть змогу пересуватись залізничним транспортом до столиці Чехії, адже “Укрзалізниця” запускає новий маршрут саме з таким сполученням вже з 27 березня.
Про нові зміни в інфраструктурі нашого регіону повідомила прес-служба УЗ, передають Чернівці24.
Передбачається, що маршрут “Чернівці-Прага” стане неабияк популярним серед населення та дасть змогу розвантажити напрямок через польський Перемишль.
Новий маршрут сполучатиме наше місто зі столицею Чехії з пересадкою в Чопі (Чернівці-Івано-Франківськ-Чоп-Прага). Вже відомий час відправки потягів (ілюстрація нижче).
Варто зазначити, що наразі в Чехії проживає дуже велика кількість українців, тож новий залізничний маршрут дозволить нашим громадянам з комфортом долати великі відстані.

Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




