Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про продовження фіксованих тарифів на газ. Це чудова новина для всіх, хто хвилюється про майбутню зиму.
Ціни на газ залишатимуться незмінними для населення та бюджетних установ. Вони будуть діяти аж до кінця опалювального сезону 2025-2026 років. Згідно з ухвалою Уряду, ціна для побутових споживачів залишається такою, як була. Вона становить 7420 гривень за 1000 кубічних метрів (вже з ПДВ).
Це рішення діятиме до 31 березня 2026 року. Прем’єр-міністр Юлія Свириденко наголосила, що збереження стабільності — це частина стратегії. Головна мета — забезпечити енергетичну стійкість країни. А ще дати людям впевненість.
Тож, за ціну на газ можна бути спокійним. Принаймні до весни наступного року. Водночас чимало українців хвилюється, чи буде газ цієї зими взагалі. Російські окупанти продовжують атакувати енергетичну інфраструктуру. За останніми даними знищено близько 60: власного видобутку природного газу на Харківщині та Полтавщині. Тож українцям варто готуватися до складної зими. Тим більше, що в ніч 10 жовтня росіяни вкотре атакували енергетику. Відновлювальні роботи тривають і досі.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




