У Чернівцях відключать централізоване опалення

У Чернівцях знову почали коригувати постачання тепла. В чому причина і для чого це потрібно – пояснили у прес-службі “Чернівцітеплокомуненерго”.

Тепловики зазначили, що у найближчі дні, коли на вулиці стане тепліше, вдень не буде опалення. Але не бійтеся, вночі його знову подадуть.

Що цікаво: офіційно завершити опалювальний сезон можна тільки тоді, коли середньодобова температура протягом трьох днів буде триматися вище +8 градусів.

Рекомендуємо

Так що поки що сезон не закрито, і комунальники дотримуються всіх норм згідно з прогнозами погоди.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів