У Чернівцях розпочали подачу тепла до осель містян та соціальних закладів. Наразі у місті безперебійно працюють 89 котелень, у тому числі 4 великі.
Про це повідомляє прес-служба «Чернівцітеплокомуненерго», передають Чернівці24. Першочергово опалення подали до об’єктів критичної інфраструктури – це лікарні та освітні заклади.
Наразі у Чернівцях тепло отримує 51 садочок, 61 школа, а також 37 медичних закладів. Але в оселях деяких чернівчан батареї досі холодні.
Комунальники пояснюють, що за подачу теплоносія до житлових будинків відповідають вони, а от циркуляція тепла по внутрішньобудинковій мережі вже контролюється управителями або головами ОСББ.
Тож перевіряти актуальну інформацію щодо подачі тепла можна за допомогою чат-боту «Чернівцітеплокомуненерго» за наступним посиланням.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




