У Чернівцях затримали водійку, яка явно “перебрала” – аж у 7 разів перевищила допустимий рівень алкоголю в крові. І в такому стані вона була за кермом. Все трапилось близько 10-ї вечора на вулиці Хотинській.
Поліцейські помітили, що автівка Opel щось підозріло себе поводить на дорозі – порушила ПДР, тому й зупинили. За кермом була жінка. Як тільки почали з нею спілкуватися, то все стало ясно.
Ознаки сп’яніння були помітні неозброєним оком. Запропонували пройти перевірку на драгері – вона не відмовилася. Прилад показав 1,38 проміле, а це майже в сім разів більше за норму.
Водійку, звісно, від керування відсторонили, а на додачу ще й оформили адмінпротокол за кермування напідпитку (це частина 1 статті 130 КУпАП).
У поліції вкотре нагадують: алкоголь і кермо – речі, які не сумісні. Бо ви ризикуєте не лише своїм життям, а й життям інших. І добре, що цього разу обійшлося без трагедії.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




