У Чернівцях двоє дітей отруїлись чадним газом: що з ними зараз

У Чернівцях на вулиці Сторожинецькій двоє неповнолітніх дівчат отруїлися чадним газом. На щастя, їх вчасно госпіталізували, і лікарі наразі займаються порятунком.

Але сама ситуація змушує замислитись. Причина — банальне, але дуже небезпечне порушення правил безпеки: у квартирі з димохідним котлом встановили електровитяжку.

Але тут є нюанс — витяжка втягує повітря з приміщення, а якщо вікна й двері щільно закриті, то продукти згорання замість того, щоб іти в димохід, повертаються назад у кімнату.

Рекомендуємо

І в повітря потрапляє чадний газ — невидимий, без запаху, але смертельно небезпечний. Фахівці з “Газмережі” прямо кажуть: така схема — це грубе порушення правил.

У кімнатах, де є газові котли чи колонки з димоходами, не можна ставити електровитяжки. Тож просимо — перегляньте, як у вас усе влаштовано вдома. Також попередьте рідних, сусідів, особливо старших людей.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів