У Чернівцях 19-річний хлопець постраждав від отруєння чадним газом, його забрали до лікарні. Це сталося через несправність газового обладнання.
Його стан зараз середньої важкості, квартиру відключили від газу. Така інформація з’явилася на Telegram-каналі “Газмережі”.
23 жовтня аварійна служба отримала виклик від швидкої про отруєння газом. Причина – несправна опалювальна піч, через яку стався витік газу.
Щоб уникнути таких ситуацій, потрібно регулярно перевіряти свої газові прилади та газопроводи, укладаючи договори на обслуговування з компаніями, які мають дозвіл на це.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




