Співали гімн СВО та чекали на росію: двом чернівчанам оголосили вирок

Двом чернівчанам, які виправдовували агресію росії та чекали на її прихід, апеляційний суд посилив покарання до 2 років позбавлення волі.

Чернівецький апеляційний суд посилив покарання двом місцевим жителям, засудженим за виправдовування російської збройної агресії. Замість 1 року 6 місяців обом призначили по 2 роки позбавлення волі — після того, як прокуратура оскаржила надто м’який вирок.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура. Під час онлайн-спілкування в “Чатрулетці” з людиною, яка представилася військовим рф, чоловік хизувався портретом Леніна і під гітару виконував пісню на прославляння російських солдатів. Його співмешканка активно підтримувала розмову, називала окупантів героями і відверто симпатизувала загарбникам.

Коли прийшли правоохоронці, чоловік миттєво “переосмислив переконання” — почав нищити портрет Леніна, взяв гітару і заспівав “Гуцулку Ксеню”.

Рекомендуємо

Вирок набрав законної сили, обох узяли під варту просто із зали суду. Справу розслідували слідчі СБУ в Чернівецькій області.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів