12 грудня в компанії «Київстар» стався масштабний технічний збій, спричинений хакерською атакою, внаслідок чого в Україні перестав працювати мобільний зв’язок та інтернет.
З цього часу пройшло більше тижня, однак українці продовжують скаржитись на проблеми з оператором. Найпоширеніші звернення опублікували місцеві телеграм-канали, передають Чернівці24.
Багато скарг на адресу «Київстару» надійшло сьогодні вранці, 20 грудня. Люди не можуть перевірити стан свого рахунку, зателефонувати або підключити передачу мобільних даних.
Офіційні представники оператора зазначили, що досі працюють над повноцінним відновленням своєї мережі, тож перебої можуть виникати. Їх обіцяють усунути у найкоротші терміни.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




