Україна пережила чергову нічну масовану атаку, спрямовану винятково на енергетичну інфраструктуру. Через тривалі удари по ТЕЦ, ГЕС та нафтогазових об’єктах ситуація з теплом і світлом у країні різко загострилася.
На тлі цих подій нардеп Олексій Гончаренко заявив, що проблеми можуть торкнутися жителів Чернівців та всієї країни.
Всю ніч і ранок ворог нещадно бив по енергетичних об’єктах у різних регіонах. За даними Міністерства енергетики України енергетики зможуть оцінити повні наслідки та почати відновлювальні роботи лише після стабілізації безпекової ситуації.
На цьому тлі нардеп Олексій Гончаренко зробив жахаючу заяву:
“Нам вибили практично всю газову систему. Тут ми не готувались. Тому опалення цієї зими буде під величезним питанням”.
Тож Буковинцям варто готуватися до відключень світла. І сподіваємося, що це будуть планові відключення, а не блекаути.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




