Газова система «практично вибита» – атака ворога може залишити українців без опалення взимку

Україна пережила чергову нічну масовану атаку, спрямовану винятково на енергетичну інфраструктуру. Через тривалі удари по ТЕЦ, ГЕС та нафтогазових об’єктах ситуація з теплом і світлом у країні різко загострилася.

На тлі цих подій нардеп Олексій Гончаренко заявив, що проблеми можуть торкнутися жителів Чернівців та всієї країни.

Всю ніч і ранок ворог нещадно бив по енергетичних об’єктах у різних регіонах. За даними Міністерства енергетики України  енергетики зможуть оцінити повні наслідки та почати відновлювальні роботи лише після стабілізації безпекової ситуації.

Рекомендуємо

На цьому тлі нардеп Олексій Гончаренко зробив жахаючу заяву:

“Нам вибили практично всю газову систему. Тут ми не готувались. Тому опалення цієї зими буде під величезним питанням”.

Тож Буковинцям варто готуватися до відключень світла. І сподіваємося, що це будуть планові відключення, а не блекаути.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів