Екстрено відключили водопостачання на кількох вулицях у Чернівцях

Через проведення невідкладних ремонтних робіт на магістральному трубопроводі комунальні служби змушені тимчасово припинити подачу води до десятка центральних вулиць міста.

Ремонтна бригада працює над ліквідацією пошкодження мережі на вулиці Лесі Українки, 29. За повідомленням комунального підприємства, відновлення подачі ресурсу до осель містян заплановане сьогодні, 19 травня, до 18:00.

Як повідомляє КП “Чернівціводоканал”, тимчасові незручності торкнулися мешканців, які проживають у будинках на вулицях Лесі Українки, Степана Бандери, Гете, Поштовій, Шіллера та Штейнберга. Також без води залишилися споживачі на вулицях Лисенка, Університетській, площі Театральній та на всіх прилеглих до цього мікрорайону територіях.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів