Чотири роки в полоні: додому повернувся буковинець Віктор Камбур

Під час обміну 26 червня з російського полону звільнили буковинця Віктора Камбура — житель Лівинців провів у неволі чотири роки.

З російського полону звільнили буковинця Віктора Камбура — жителя села Лівинці Дністровського району. Чоловік перебував у неволі чотири роки. Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко.

Віктор Камбур служив у 10-й гірсько-штурмовій бригаді “Едельвейс”. Кілька тижнів тому йому виповнилось 50 років — і цей день народження він зустрів ще в полоні. На повернення чоловіка чекали дружина Олеся, син Роман та донька Анна.

Обмін відбувся 26 червня — того дня з російського полону повернули загалом 160 українських військових, серед яких 115 оборонців Маріуполя та 58 офіцерів.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів