Чернівці змінюють графік поїздів: що нового в розкладі “Укрзалізниці”

“Укрзалізниця” знову підкоригувала розклад потягів, і це зачіпає Чернівці теж. Тому якщо найближчим часом плануєте подорож, краще перевірте час відправлення ще раз, щоб не мати проблем з квитками.

Зміни пов’язані з тим, що запускають новий поїзд Київ – Івано-Франківськ, і через це довелося змінити графік у кількох приміських напрямках. Йдеться не тільки про Чернівці, а й про Івано-Франківську, Львівську, Київську, Хмельницьку, Житомирську, Вінницьку, Рівненську та Одеську області.

Тепер, наприклад, поїзд Івано-Франківськ – Ворохта відправляється трохи пізніше – о 20:34 замість 20:23. Маршрут Івано-Франківськ – Коломия теж зрушився, тепер він стартує о 20:20, а назад із Коломиї до Франківська поїзд виїжджає о 21:17.

Рекомендуємо

З 19 серпня зміни торкнулися й чернівецького напрямку: потяг Коломия – Чернівці вирушає о 20:51 і прибуває о 22:48, хоча раніше їхав трохи інакше. А от маршрут Рівне – Шепетівка зрушили на кілька хвилин раніше.

Є й тимчасові зміни з 25 серпня по 4 вересня. Наприклад, поїзд Шепетівка – Козятин тепер стартуватиме на сім хвилин раніше. Словом, якщо їздите потягами найближчими днями, обов’язково дивіться оновлений графік на сайті УЗ.

Не пропускайте найважливіше

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів