У Чернівецькому обласному медичному діагностично-реабілітаційному центрі відкрили новий бювет з мінеральними водами.
Він надасть можливість відвідувачам насолодитися не тільки медичними та реабілітаційними послугами, але й корисними для здоров’я водами, передають Чернівці 24.
У бюветі представлені відомі мінеральні води, які славляться своїми лікувальними властивостями: «Нафтуся», «Поляна Квасова», «Моршинська» та «Герцаївська джерельна».
Відвідувачі можуть насолоджуватися мінеральними водами безпосередньо на місці або набрати їх у пляшки для подальшого використання. Також є можливість придбати воду у фасованому вигляді.
Мінеральні води доставляються у центр спеціальним транспортом і переливаються в ємності, що зберігають усі їхні корисні властивості. У подальших планах медичного закладу – розлив мінеральної води з родовища у Брусниці.
Чернівецький діагностично-реабілітаційний центр продовжує розвиватися, надаючи своїм відвідувачам широкий спектр медичних, бальнеологічних і реабілітаційних послуг. Наявність бювету з мінеральними водами є ще однією важливою складовою цього процесу, яка забезпечить пацієнтів та гостей центру додатковими можливостями для підтримки і поліпшення здоров’я.
Фото:


Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




