На Буковині викрили черговий канал нелегальної міграції. Організаторкою виявилася 46-річна мешканка обласного центру. За даними слідства, жінка, користуючись своїм статусом керівниці громадської організації, підшукувала «клієнтів», які бажали незаконно покинути територію України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Одним із таких «пасажирів» став 23-річний буковинець. За можливість потрапити за кордон поза пунктами пропуску він мав сплатити фігурантці 5 тисяч доларів. Жінка особисто зустріла хлопця, відвезла його до прикордонного села та провела детальний інструктаж, як саме перейти межу непоміченим. Проте реалізувати план завадили поліцейські та прикордонники, які задокументували злочинну дію.
Після викриття схеми містянка намагалася переховуватися від правосуддя. Поліцейським вдалося вистежити та затримати її 25 квітня на території Вінницької області. Наразі жінці вже оголошено про підозру, а суд обрав їй запобіжний захід — тримання під вартою. У якості альтернативи вона може внести заставу у розмірі 1,2 мільйона гривень.
За скоєне чернівчанці загрожує до дев’яти років позбавлення волі з повною конфіскацією майна. Слідство триває, правоохоронці встановлюють інших осіб, які могли бути причетними до роботи цього каналу нелегальної міграції. Ситуація перебуває під контролем Дністровської окружної прокуратури.
Не пропускайте найважливіше
Приєднуйтесь, щоб бути в курсі новин Чернівців, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




